MyNetiz
Kültür · Bilim-Teknik · Program · Linux

Telegram yenilendi

Sabitlenmiş Mesajlar 2.0, Geliştirilmiş Canlı Konumlar, Oynatma Listeleri ve Daha Fazlası

Bugünden itibaren her sohbetteki birden fazla mesajı sabitleyebilircanlı konumlarını paylaşan arkadaşlarınız size yaklaştığında bildirim alabilir, müziği oynatma listesi olarak gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Birden Fazla Sabitlenmiş Mesaj

Sohbetlerin her biri artık birden fazla sabitlenmiş mesajı destekliyor. Sohbetler arasında geçiş yapmak için, üst çubuğa birkaç kez dokunmanız veya ayrı bir sayfada tüm sabitlenmiş mesajları görmek için yeni düğmeyi kullanmanız yeterlidir.

Kanallara ve gruplara ek olarak, sabitlenmiş mesajlar artık birebir sohbetlerde de çalışıyor.

Geliştirilmiş Canlı Konumlartelegram

Arkadaşlarınız canlı konumlarını paylaştığı zaman, size yakın olduklarında sizi bilgilendirecek bir uyarı ayarlayabilirsiniz. Canlı konum haritasındaki simgeler, insanların hangi yöne baktığını da gösterir.

Oynatma Listeleri

Aynı anda birden fazla şarkı gönderdiğinizde bunlar oynatılması, iletilmesi veya yorumlanması daha kolay bir oynatma listesinde bir araya getirilecektir. Şarkılardan birini açmak, şarkıların tamamını Telegram’ın yerleşik medya oynatıcısında sıraya koyacaktır.

Birden fazla dosyanın birlikte gönderilmesi onları tek bir sohbet balonunda görüntüler. Tıpkı fotoğraf albümlerinde olduğu gibi, her dosya veya parçayı her zaman ayrı ayrı seçebilirsiniz.

Kanal Yayın İstatistikleri

Yorumlar kanallardaki abone etkinliğini artırdı ve şimdi yöneticilerin bunu izlemeleri için yeni araçlar sunuyoruz. Kanal istatistiklerine ek olarak, yayınınızın iletildiği genel kanalların bir listesi de dahil olmak üzere kanalınızdaki tek tek yayınların istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Android’de Yeni Animasyonlar

Android geliştiricilerimiz, müzik oynatıcıda mesaj göndermek ve şarkı değiştirmek için yeni animasyonlar ekledi.

Ayrıca Android’de: Aldığınız bir fotoğrafı görüntülerken, onu yeniden indirip yüklemek yerine hemen düzenleyip geri gönderebilirsiniz. Bir fotoğrafı görüntülerken üzerini hızlı bir şekilde çizmek veya çıkartma yerleştirmek için fırça düğmesine dokunmanız yeterlidir.

İkramiye

İkramiye kazanıp kazanmadığınızı görmek için herhangi bir sohbete 🎰 gönderin. ve daha fazla hareketli ifade

Mobil uygulamalar

Masaüstü uygulamaları

Web uygulamaları

Kaynak: telegram

MyNetiz , deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır , ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Okuyun