MyNetiz
Kültür · Bilim-Teknik · Program · Linux

Sweet Home 3D 6.5 uygulaması çıktı

Sweet Home 3D uygulaması Windows, MacOS ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilen, mobilyalarınızı 3D önizleme ile bir ev 2D planına yerleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir iç tasarım uygulamasıdır.

Bu program, iç mekanlarınızı hızlı bir şekilde tasarlamak isteyen, mevcut evlerini yeniden tasarlamak isteyen insanlara yöneliktir. Çeşitli görsel kılavuzlar ev ve mobilya planını çizmenize yardımcı olur. Mevcut bir plan görüntüsü üzerine odaları,duvarları,mobilyaları vb. sürükle ve bırak mantığıyla çizimlerinizi yapabilirsiniz. 2D planındaki her değişiklik, düzeninizin gerçekçi bir şekilde oluşturulmasını göstermek için 3D görünümde aynı anda güncellenir.

Yeni eklenenler özellikler:

Galeri,Mobil kitaplığı ve birçok yeni güncellemeler eklendi.

Windows
indir
|Mac OS X indir|Linux 32-bit indir|Linux 64-bit indir
(77.1 MB) (75 MB) (70.9 MB) (67.6 MB)
Sweet Home 3D uygulamasını kaynağından indireceksiniz

Linux dağıtımlarının mevcut Yazılım indirme araçlarından hızlı bir şekilde de kurulum yapabilirsiniz. Mevcut kurulumu yaptıktan sonra Türkçe dil paketini indirin. İndirilen dosyayı açmadan File » Preferences » Language » Import kısmına tıklayın ve indirilen dosyayı ekleyin. Adımları uyguladıktan sonra Sweet Home 3D uygulamasını Türkçe olarak kullanabilirsinz.

İlk yorumunuzu yazınız

MyNetiz , deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır , ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Okuyun